FOOTBALL

Liga Mistrzów kobiet: Barcelona - Wolfsburg 3-2, zdjęcia

Niesamowity finał rozegrany na PSV Stadion, w którym Katalończycy dwoma bramkami odwrócili losy meczu w drugiej połowie i wygrali drugą Ligę Mistrzów w swojej historii.

Getty Images
Finał Ligi Mistrzów kobiet tysiąca i jednej nocy odbędzie się na PSV Stadion
Barcelona wygrywa, powtarzając swój sukces sprzed dwóch lat, gdy triumfowała nad Chelsea i "mszcząc się" za zeszłoroczną porażkę z Lyonem
Niemcy rozpoczęli od mocnego startu, zdobywając najpierw bramkę za sprawą Pajora, a następnie znajdując dublet za sprawą Poppa
Przechodzimy do odpoczynku przy wyniku 2-0 dla Niemców, którzy nie wygrali europejskiego trofeum od 2014 roku
Barcelona rozpoczęła drugą połowę z innym polotem i natychmiast wróciła na właściwe tory dzięki dubletowi Patriego Guijarro
Nic z tego, klątwa trwa: Wolfsburg przegrywa po raz trzeci w ostatnich trzech finałach, w których brał udział.