FOOTBALL

Női Bajnokok Ligája: Barcelona - Wolfsburg 3-2, fotók

Hihetetlen döntőt rendeztek a PSV Stadionban, ahol a katalánok két gól alatt a második félidőben megfordították a meccset, és történelmük 2. Bajnokok Ligája-győzelmét szerezték meg.

Getty Images
Az ezeregyéjszakás női Bajnokok Ligája-döntőt a PSV Stadionban rendezik meg
A Barcelona nyer, megismétli két évvel ezelőtti sikerét, amikor a Chelsea felett diadalmaskodott, és "megbosszulja" a tavalyi, Lyon elleni vereséget.
A németek erősen kezdtek, előbb Pajor révén szereztek gólt, majd Popp duplájával találtak be.
Pihenőre megyünk, 2-0 a németek javára, akik 2014 óta nem nyerték meg az európai trófeát.
A Barcelona más felfogásban kezdte újra a második félidőt, és Patri Guijarro duplájának köszönhetően azonnal visszatért a helyes útra
A Barcelona más felfogásban kezdte újra a második félidőt, és Patri Guijarro duplájának köszönhetően rögtön visszatért a helyes útra
Nincs kocka, az átok folytatódik: A Wolfsburg az utolsó három döntőben, amelyen részt vett, harmadszor bukik el
Nincs kocka, az átok folytatódik: A Wolfsburg a legutóbbi három döntőben, amelyen részt vett, harmadszor bukik el
A Blaugrana számára ez a 2. női Bajnokok Ligája az elmúlt három évben.